• PVC grindų danga - viena populiariausių grindų dangų, pasižyminti ypač lengva priežiūra. Šios rūšies grindų danga ilgaamžiška, o svarbiausia, jog dauguma PVC grindų dangos kolekcijų, nereikalauja jokių papildomų apsauginių plėvelių visą jos tarnavimo laiką.
  • Natūralus linoleumas arba dar kitaip visuomenėje paplitęs pavadinimas marmoleumas - tai ekologiška grindų danga, pasižyminti ilgaamžiškumu, ekologiškumu ir higieniškumu. Gaminamas iš natūralių, chemiškai neapdorotų medžiagų - kamštinio medžio miltelių, natūralių dažiklių su rišamąja medžiaga, linų aliejaus, natūralių sakų ir kalkakmenio.
  • Visuomenėje yra susiformavusi klaidinga nuomonė, kad kiliminės dangos yra nepraktiškos, tačiau tai tik pasenęs stereotipas. Naujos kartos kiliminės dangos yra atsparios dėvėjimuisi bei nereikalauja ypatingos priežiūros.
  • Info ruošiama.
 
 
PVC DANGA
 

PVC danga gaminama iš sintetinių medžiagų. PVC danga puikiai tiks visuomeniniam interjerui. Tai reiškia, kad PVC dangą itin gerai panaudosite tiek prekybos centre, tiek biuruose, tiek gydytojo kabinetuose, tiek kitose patalpose. PVC grindys tapo viena populiariausių visuomeninio interjero dangų, nes PVC danga pasižymi lengva priežiūra ir ilgaamžiškumu. PVC danga net ir po kelerių metų atrodo taip pat kaip ir grindų klojimo dieną. PVC grindis dar ir lengva pakloti. PVC danga puikiai tiks toms įstaigoms, kuriose vyksta ne mažas judėjimas. PVC dangą galima rinktis iš daugybės faktūrų, tai reiškia kad PVC grindys gali būti panašios net į keramines plyteles ar parketą. Dar vienas PVC grindų privalumas, kad PVC danga tinka net ir šildomoms grindims.


 
NATŪRALUS LINOLEUMAS
 

Natūralus linoleumas gaminamas tik iš natūralių, chemiškai neapdorotų medžiagų. Linoleume yra net ir sėmenų aliejaus, natūralių sakų, kamštinės medžiagos, kalkamenio ir kitų medžiagų. Linoleumas – tai visiškai ekologiška grindų danga. Taip pat linoleumas padės palaikyti ir higieną, nes linoleumas nepalaiko bakterijų ir grybelių augimo. Negana to, linoleumas turi dar daugiau privalumų. Pirmiausia, linoleumas yra ilgaamžis. Taip pat, linoleumą lengva prižiūrėti. Be to, linoleumas taip pat atsparus baldų ratukams, mechaninėms apkrovoms, chemikalams, karščiui. Linoleumas puikiai tinka ligoninėms, vaikų darželiams, mokykloms. Linoleumą puikiai galima pritaikyti ir gyvenamosioms patalpoms ar komercinės paskirties įstaigoms.

 
 

KILIMINĖ DANGA

 

Kiliminė danga suteikia komforto ir jaukumo jausmą. Be to, kiliminė danga ir kainuoja mažiau nei, pavyzdžiui, parketas. Tai dar ne visi kiliminės dangos privalumai. Kiliminė danga dar ir nesukelia alergijos, padidina garso ir šilumos izoliaciją. Kiliminė danga ne tik sukuria jaukią aplinką, bet dar ir puikiai tinka esant grindiniam šildymui. Taip pat svarbu, kad kiliminė danga yra neslydi, tad sumažina paslydimų ir nelaimingų atsitikimų tikimybę. Kiliminę dangą nesunkiai pritaikysite prie interjero, nes kiliminių dangų pasirinkimas šiais laikais iš tiesų gausus. Kiliminė danga – tai patvari, ilgaamžė ir praktiška grindų danga. Svarbu žinoti, kad kiliminę dangą reikia rinktis pagal atsparumo dėvėjimuisi klases. Pavyzdžiui, patalpoms, kuriose vyks didesnis žmonių judėjimas reikia rinktis didesnio atsaprumo kiliminę dangą.

 

 

KILIMINĖS PLYTELĖS

 

Kiliminės  plytelės  skirtos  visuomeninėms patalpoms, ypač atsparios dėvėjimuisi, lengvai valosi. Šį danga skirta naudoti biuruose, viešbučiuose, prekybos centruose, restoranuose bei kavinėse, visur, kur reikia atsparios, ilgaamžės ir tvirtos kiliminės dangos. Didžiulė spalvų ir šiuolaikinių raštų gama suteikia kurti unikalų patalpų interjerą, dangos tvirtumas, antistatiškumas – visa tai leidžia kiliminės dangos plyteles naudoti pačiose įvairiausiose vietose. Šios dangos privalumas – kiliminės dangos plytelių nereikia klijuoti, todėl reikalui esant jas lengvai galima pakeisti. Tokiu būdu galima atnaujinti intensyvaus judėjimo zonas, ilgiau išsaugoti gerą grindų vaizdą. Kilimines plyteles lengva transportuoti, kai kuriais atvejais galima perkelti į kitas patalpas. 

 

 

BESIŪLĖS GRINDYS 

 

Besiūlės dangos itin tinka patalpų grindims, kurioms keliami dideli švaros reikalavimai ir kurios turi būti atsparios gniužimui, dilimui, trinčiai, vibracijai, cheminiam ar drėgmės poveikiui, dideliems temperatūros svyravimams, korozijai. Dar vienas tokių dangų pranašumas – beveik neribotos galimybės realizuoti įvairiausius spalvinius ir rašto sumanymus, jos lengvai ir greitai įrengiamos. Šios grindys puikiai tinka šiuolaikiniams būstams, namas, loftams. Turi didelę spalvų gamą, su kuria Jūs galite sukurti įvairiausius bei neribotus vaizdus. Ant bazinio sluoksnio galima uždėti bet kokio paveikslo reprodukciją arba pačiam susikurti norimą vaizdą. Po to grindys padengiamos apsauginiu laku. Dekoratyvines polimerines grindis padengus 3D piešiniu, gyvenamoji erdvė tampa gerokai jaukesnė ir atrodo ypač patraukliai bei išskirtinai.