SPORTINĖ KAUČIUKO DANGA

MONDO Mondoflex II

 
Ruloninė, trisluoksnė, įvairioms vidaus reikmėms skirta taškinė-elastinė sportinė kaučiuko danga. Du viršutiniai sluoksniai pagaminti iš glotnaus vulkanizuoto kaučiuko su mineraliniais priedais, stabilizatoriais bei spalvų pigmentais. Pirmasis sluoksnis patenkina išorinės dangos savybes, nes yra lygus, neslidus, neatspindintis šviesos bei raštuotas. Jis yra suvulkanizuotas su antruoju kaučiuko sluoksniu, suteikiančiu standumo ir paskirstančiu apkrovas.
Apatinis sluoksnis pagamintas iš išsiplėtusių poliuretano putų, patenkinančių techninius reikalavimus - jis atsparus smūgiams bei sugeria dinaminę energiją, yra elastingas, nepasislenka, o taip pat slopina garsą.
Sportinė kaučiuko danga sukurta ir pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų, garantuojančių patikimą ilgaamžiškumą. Bendras gaminio storis yra 7,5 mm (svoris – 6,1 kg/m2).

MONDOFLEX II privalumai:
    
- Danga bet kokiuose deriniuose daugiau nei 25% geriau sugeria smūgius,
- Danga labai stipri, atspari dėvėjimuisi bei ilgalaikė.

Kaučiukas yra natūrali medžiaga, gaunama iš Hevea brasiliensis, labiau žinomo kaip Para medžio latekso. Tai natūrali, nekenkianti Gamtai žaliava. Gaminant kaučiuką, ji sumaišomas su kitais natūraliais bei dirbtiniais priedais. Po to viskas suvulkanizuojama ir karštis bei slėgis suteikia dangai atsparumą bei ilgaamžiškumą. Taip sukuriamas paviršinis sluoksnis su tikėtinu 15-kos metų tarnavimo laiku. Lyginant su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, PVC, kurių paviršius, bėgant laikui, žymiai sukietėja, kaučiukas kietėja žymiai lėčiau, taigi MONDOFLEX II biomechaninės savybės išlieka ilgesnį laiką. Būtinybė keisti dangą labai nutolsta. Tai irgi yra svarbi priežastis, kodėl lauke naudojamos dangos taip pat gaminamos iš kaučiuko!!
 
PRODUKTO SANDARA
 
 

1. Dėvimasis kaučiuko sluoksnis
2. Nešantis kaučiuko sluoksnis
3. Amortizuojantis sluoksnis


SAVYBĖS
 
Produkto tipas Sportinė kaučiuko danga
Bendras storis 7,5 mm
Trinties koeficientas
80÷110
Smūgio absorbcija
25,5 %
Vertikali deformacija
1,1 mm
Kamuolio atšokimas
≥98%
Atsparumas ugniai
Bfl-s1
Liekamasis įspaudas
0,15 mm
Sertifikatai FIBA