Amstrong Floor Products Europa yra dalis didžiulės, gerai žinomos amerikietiškos korporacijos, vadinamos Amsrtrong World Industries, kurioje dirba apie 9,800 darbuotojų visame pasaulyje. Amstrong Floor Products Europa yra viena pirmaujančių grindų dangų gamintojų Europoje. Dirbdama komercinėje bei gyvenamųjų namų rinkoje, Amstrong siūlo vieną didžiausių  lanksčių grindų dangų pasirinkimą, tokių kaip DLW linoleumas, DLW vinilas, DLW prabangus vinilas.
     www.armstrong.eu  
     
  Komercinės ir pramoninės paskirties liejamų grindų dangų prekinis ženklas. Tai epoksidinės bei poliuretaninės dangos. Prekinis ženklas priklauso Vokietijos kompanijai UFLOOR Systems.
     www.arturoflooring.com  
     
 

Europos gamintojas CBI yra novatoriškų technologinių sistemų platintojas pilnam vidaus įrengimui – šia veikla jie užsiima jau 30 metų visame pasaulyje. CBI Europa yra vienintelė tokia kompanija, kuri pateikia dizaineriams naujovišką, rafinuotą ir komfortabilų interijerą, kuris taip pat yra technologiškai pažangus.

    www.cbi-europe.it 
     
 

Šveicarijos kompanija Forbo Floring Systems – pasaulinis rinkos dalyvis aukščiausios kokybės komercinių ir buitinių dangų srityje dirbantis daugiau kaip 150 metų. Kompanija kurdama sutelkia visą dėmesį į draugiškus aplinkai, funkcionalius, patrauklaus dizaino produktus. Forbo kompanijos padalinys Flooring Systems yra pasaulinės vinilinių ir linoleumo grindų dangų rinkos žaidėjas, užimantis 60% visos šios rinkos. 

    www.forbo-flooring.com
     
   

Maltzahn GmbH tai aukštos klasės kiliminės dangos bei kiliminių plytelių gamintojas nuo 1974. Kompanija gamina ir tiekia kilimines dangas įvairių šalių viešbučių, komercinių pastatų įrengimui. Pagrindinis Maltzahn tikslas būti pakankamai lanksčia, tenkinančia užsakovo interesus organizacija, orientuota į optimaliausius  naudingus sprendimus ir užsakovo reikalavimus. Naujovės ir kūrybiškumas klesti visuose lygmenyse bei visoje organizacijoje.

     www.maltzahncarpets.de  
     
  Mondo specializuojasi sporto dangų bei įrangos gamyboje. Mondo buvo paskirtas Oficialiu Tiekėju Olimpinėse Žaidynėse nuo Monrealio 1976 iki Londono 2012, dešimt kartų iš eilės. Apie 150.000 sportininkų per metus treniruojasi ir varžosi ant Mondo grindų dangos. Kompanijos Sporto skyrius gali tiekti netik dangas futbolo aikštėms, atletikos takams, tinkliniui, krepšiniui, aerobikai, bet taip pat ir sportinei įrangą, video ekranus, elektronines švieslentes bei stadionų kėdes, arenoms ir kitiems sporto paskirties statiniams.
     www.mondoworldwide.com  
     
 
Belgų kompanija Unilin bvba, priklausanti Unilin įmonių grupei. Unilin yra vieni didžiausių ir žinomiausių laminuotų grindų gamintojai, novatoriai, išradę laminato tiesioginio presavimo technologiją bei pirmąją grindų elementų sujungimo be klijų sistemą – Uniclic. 
Mėgstantiems natūralias medines grindis „Quick Step“ siūlo išskirtinės kokybės parketlentės, kurios sukuria estetinį grožį, malonų komfortą, šilumą ir jaukumą namuose.
     
     
 

RZ tai aukščiausios kokybės profesionalios grindų valymo, priežiūros bei atnaujinimo priemonės. Pagrindinis RZ primonių tikslas maksimaliai prailginti grindų dangų tarnavimo laiką. Prekinis ženklas priklauso Vokietijos kompanijai UFLOOR Systems.

     www.rz-systems.com  
     
  Daugiau nei 130 metų patirtį turintis gamintojas „Tarkett“ vidutiniškai per dieną pagamina 1,2 mln. m2 grindų dangų. Platus  produkcijos asortimentas  teikia integruotus grindų, sienų ir sportinių dangų sprendinius profesionalams ir paprastiems vartotojams, kurie apčiuopiamai pagerina tiek žmonių gyvenimo kokybę, tiek pastatų eksploatacijos grąžą, nes „Tarkett“ yra ekologiškai atsakingos gamybos ir tvarios gaminių plėtros lyderė.
     www.tarkett.lt  
     
   

Tecsom  - tai kiliminių dangų ir kiliminių plytelių gamintojas Prancuzijoje. 

    www.tecsom.com
     
  Uzin Utz. tai vienas iš lyderių pasaulyje teikiantis grindų dangų įrengimo mežiagas. Kompanija savo veiklą vykdo jau daugiau kaip 60 metų. Prekinis ženklas priklauso Vokietijos kompanijai UFLOOR Systems.
     www.uzin.com  
     
  Mašinos bei specialūs įrankiai pagrindo paruošimui ir grindų dangų įrengimui. Prekinis ženklas priklauso Vokietijos kompanijai UFLOOR Systems.
   

www.wolff-tools.com