• Quick-Step laminuotos grindys – tai ypatingai aukštos kokybės Belgijoje pagaminta grindų danga, turinti ypač patvarią UNICLIC užrakto sistemą. Šiai užrakto sistemai suteikiama visos grindų tarnavimo trukmės garantija (ribota 33-imis metais), naudojant grindis gyvenamosiose patalpose.
  • Trisluoksnės parketlentės - ganėtinai nauja, unikalios konstrukcijos grindų danga iš natūralios medienos. Grindys alyvuojamos arba lakuojamos jau gamykloje ir paviršius visiškai paruošiamas naudoti. Trisluoksnės parketlentės sparčiai populiarėja dėl paprasto ir ekonomiško klojimo būdo nenaudojant klijų - prie grindų ar pagrindo jos neklijuojamos ir neprisukamos, sujungimui tarpusavyje klijų nereikia.
  • Vinilinės (arba kitaip PVC – polivinilchlorido, labai plačiai naudojamo plastiko) grindų plytelės.

 

LAMINATAS

 
Laminatas turi daugybę privalumų. Laminatą galima pakloti ir savarankiškai, kadangi laminuotos lentelės ypač paprastai susijungia tarpusavyje. Dėl gero laminačių sukibimo laminatą ypač paprasta valyti. Laminatas taip pat suteikia visišką laisvę, kuriant interjero stilių, nes šiais laikais laminato pasirinkimas iš ties milžiniškas. Geros kokybės laminuotos grindys tarnauja labai ilgai, be to joms suteikiama ilgalaikė garantija. Kad išsirinktumėte tinkamą laminatą, svarbu įvertinti kokioje patalpoje šios grindys bus, nes nuo to priklausys laminato storis, atsparumas vandeniui ir kitos savybės. Laminatas puikiai tiks tiek namams, tiek biurams. Laminuotos grindys sukurs šiltą, jaukią ir itin estetišką išvaizdą. Svarbiausia – kokybiškas ir tinkamai sumontuotas laminatas.

 

TRISLUOKSNĖS PARKETLENTĖS

 

Parketlentės – tai unikali grindų danga iš natūralios medienos. Pagrindiniai parketlenčių privalumai: estetinis vaizdas, lengvas montavimas bei galimybė grindis atnaujinti nušlifuojant. Parketlentės taip pat puikiai izoliuoja garsą ir šilumą. Be to, parketlentės yra labai atsparios deformacijai ir mechaniniams pažeidimams. Įvairaus dizaino trisluoksnių parketlenčių pasirinkimas gausus, tad pritaikysite jas savo išsvajotam interjerui. Jei vertinate natūralumą, mėgstate medį ir paprastumą – parketlentės kaip tik jums. Trisluoksnės parketlentės tampa vis populiaresnės. Taip pat, ir prižiūrėti parketlentes visai nesunku. Be to, grindys iš parketlenčių yra vienos maloniausių, tiems, kurie mėgsta vaikščioti basi. Dėl savo stabilumo parketlentės tinka ir šildomoms grindims.

 

 

VINILO LENTELĖS

 

Vinilo lentelės - tai naujausia grindų dangos linija, kurioje  sėkmingai suderinta natūralaus medžio išvaizda su praktiniais sintetinės dangos privalumais. Vinilo grindys sukuria jaukią ir šiltą atmosferą, jomis gera vaikščioti basomis. Be to, jų išskirtinės garsą sugeriančios savybės leidžia mėgautis namų tyla ir ramybe. Vinilo lentelės yra tvirtos ir praktiškos daugiasluoksnės grindys, išsiskiriančios itin natūraliai atrodančiais medžio imitacijos ornamentais. Aukštos kokybės sintetinio branduolio dėka danga yra atspari vandeniui, puikiai sugeria garsą. Vaikščiojant šiomis grindimis jaučiama šiluma ir minkštumas.